Hekuran Krasniqi sot ka festë, kjo është arsyeja

  • 20 maj 2019 - 23:00
Hekuran Krasniqi sot ka festë, kjo është arsyeja

Një prej këngëtareve më aktiv të estradës shqiptare, i pëlqeu dikujt apo jo, është edhe Hekuran Krasniqi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E ndryshe prej herave tjera, sot ai ka një arsye më shumë për të qenë i lumtur, pasi vajza e tij Debora, feston ditëlindjen.

Me këtë rast, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, këngëtari e ka uruar vajzen me fjalët më të ëmbëla: "Shumë urime për ty vajza ime e vogël Debora.Të dëshiron Babi jetë të gjatë me shëndet të plotë,fat dhe gjitha të mirat.G ë z u a r".

Image


(Kosova Sot Online)