Ronela 'kapaku' i bukurisë, ja si duket sot

  • 21 maj 2019 - 14:24
Ronela 'kapaku' i bukurisë, ja si duket sot

Ajo zakonisht duket lezetshëm në imazhet që e shohm, shkruan Kosova Sot Online.

Ronela posedon forma të jashtëzakonshme trupore dhe konsiderohet nga femrat më seksi të estardës sonë.

Ronela edhe sot me një foto nga vetura duket e hatashme teksa shkëlqen e tëra me një make-up të rënd që këngëtarës i shkon shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot Online)