Mashallah: Orinda, a je ti?

  • 21 maj 2019 - 16:04
Mashallah: Orinda, a je ti?

Këngëtaren Orinda Huta ka kohë që se kemi parë me ndonjë projekt të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë ajo është prezente në ekran, dhe goxha aktive në rrjetet sociale.

Kur jemi këtu ajo ka pozuar me shumë sharm, e veshur me fustan ngjyrë të bardhë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on


(Kosova Sot Online)