Enca vjen me porosi: Kemi vetëm një jetë ndaj jetojeni çdo ditë

  • 21 maj 2019 - 16:59
Enca vjen me porosi: Kemi vetëm një jetë ndaj jetojeni çdo ditë

Për fansat e saj, këngëtarja Enca Haxhia, publikoj projektin më të ri "Hajde", e cila ndezi You Tube-n, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa përmes një fotografie të postuar në proflilin e saj në Instagram ku shfaqet pehri, këngëtarja ka ardhur me porosi: Kemi vetëm një jetë ndaj jetojeni çdo ditë dhe bëjeni çdo gjë me zemër".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova Sot Online)