Për çfarë po bëhet gati Elvana Gjata?

  • 21 maj 2019 - 19:00
Për çfarë po bëhet gati Elvana Gjata?

Njëra prej këngëtareve shqiptare më in të momentit, s'ka dyshim se është dhe Elvana Gjata, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pas një sërë projektesh muzikore, ajo është duke punuar klipin e këngës më të re, që pritet të lansohet gjatë muajit të ardhshëm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

(Kosova Sot Online)