Dani Thaçi dhe me dukjen e tij po motivon

  • 21 maj 2019 - 21:48
 Dani Thaçi dhe me dukjen e tij po motivon

Emri i Dani Thaçit, tanimë është i njohur në kryeqytetin Kosovar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ai përveçse me klientë të rëndomtë, merret edhe me vipa-t shqiptar, të cilët për tu dukur sa më në formë drejtohen tek gjym-i i Danit, i cili jo vetëm me punën që bën, por edhe me paraqitjen po motivon, për të mos thënë po i 'tranon' femrat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dani (@danithaci) on

(Kosova Sot Online)