Almeda Abazi publikon foton e parë me djalin

  • 22 maj 2019 - 12:08
Almeda Abazi publikon foton e parë me djalin

Prezantuesja, aktorja dhe njëherësh këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi, një javë më parë u bë nënë e një djali.

Ajo dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman, mirëpritën fëmijën e parë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Efehan.

Ndonëse kanë kaluar disa javë prej se është bërë nënë, Abazi tani për herë të parë ka publikuar një imazh me djalin në momentin kur e mori në krah.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Almeda Abazi Sayëman (@almeda92) on

(Kosova Sot Online)