Dafina pozon nga shkallët, sa bukur që duket...

  • 22 maj 2019 - 15:51
Dafina pozon nga shkallët, sa bukur që duket...

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri, duket se këto ditë është duke xhiruar klipin e këngës më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Edhe pse ende nuk ka asgjë zyratre nga ana e këngëtares, nga burime të medias, mëtohet që këngëtarja në klipin e ri do vije si biondinë, ashtu siç ka pozuar në fotografinë e fundit, postuar në profilin e saj në Instagram, ku ajo shfaqet shumë e bukur dhe me stil.

{381437/}

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot Online)