Përgadituni: Greta Koçi po vjen me këngë të re

  • 22 maj 2019 - 16:16
Përgadituni: Greta Koçi po vjen me këngë të re

Njëra prej këngëtareve më aktive në estradën shqiptare, vazhdon të jetë edhe Greta Koçi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këto ditë këngëtarja ka finalizuar këngën e saj më të re, dhe është në proces të xhirimit të klipit më të ri.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Greta, përmes një fotografie në profilin e saj në Instagram: "Kënga e re, edhe pak....", ka shkruar ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on

(Kosova Sot Online)