Sa bukur duket Zanfina: mashallah, mashallah...

  • 22 maj 2019 - 22:28
Sa bukur duket Zanfina: mashallah, mashallah...

Edhe pse ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor, këngëtarja e njohur Zanfina Isnmaili, i është përkushtuar profeionit të juristes, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Gjersa së fundmi, me një fotografi i ka rrëzuar të gjithë me bukurinë dhe natyralitetin e saj.

Image

(Kosova Sot Online)