‘Pasuria’ e Medës në një fotografi të vetme

  • 24 maj 2019 - 18:03
‘Pasuria’ e Medës në një fotografi të vetme

Meda ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaq katër fëmijët e tij

“Pasurija ime o Zot Faleminderit”, është mbishkrimi që këngëtari ia ka lënë fotografisë së ëmbël, në të cilën janë tre djemtë dhe vajza e Medës.

Image

Për ndryshe, Meda është shumë aktiv me projekte të reja muzikore dhe me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

(Kosova Sot Online)