Këngëtarja kosovare e bën edhe këtë për hatër të vjehrrës

  • 24 maj 2019 - 21:09
Këngëtarja kosovare e bën edhe këtë për hatër të vjehrrës

Këngëtarja Arta Bajrami ka shpërndarë një fotografi në Instagram, me një mbishkrim ku thotë se është bërë bionde për dëshirën e vjehrrës së saj

“Veç për vjehrrën time të dashur jam bo bionde”, ka shkruar këngëtarja në fotografinë e publikuar në Instagram story.

Siç duket, Arta Bajrami shkon shumë mirë me vjehrrën e saj dhe prandaj ka pranuar të bëjë ndryshim siç shkruan ‘hatër’ të nënës së burrit.

Kujtojmë se Arta Bajrami është e martuar dhe ka dy fëmijë.

Image