I shkon burrit fshehurazi në zyrë, Ledina Çelo e kap ashtu siç nuk e priste

  • 25 maj 2019 - 11:24
I shkon burrit fshehurazi në zyrë, Ledina Çelo e kap ashtu siç nuk e priste

Ledona Celo është një nga këngëtaret më të dashura dhe mjaftë të komentuara në median rozë.

Ajo Ka arritur që të bëjë për vete të gjithë publikun me thjeshtësine e saj.

Gjatë kësaj kohe kemi parë që Ledina është shumë e përkushtuar ndaj vajzës dhe djalit me të cilët poston shpesh foto e video në rrjetet sociale.

Mirëpo këngëtarja ka vendosur të shkojë në zyrën e bashkëshortit, moment të cilin e ka ndarë me ndjekësit.

Ledina nuk e priste që ta kapte bashkëshortin duke dëgjuar këngën e saj të preferuar.

“Ai momenti kur i shkon burrit fshehurazi në zyrë dhe dëgjon këngën tënde të preferuar”, shkruan Ledina e cila shfaqet duke e filmuar bashkëshortin prapa krahëve.

Image

(Kosova Sot Online)