Jennifer Lopez me të dashurin e saj në top-formë

  • 26 maj 2019 - 10:57
Jennifer Lopez me të dashurin e saj në top-formë

 

Ajo tashmë është në formë të pabesueshme, por Jennifer Lopez është i vendosur të jetë më i përshtatshmi përpara se të nisej në turne.

Aktorja dhe muzikanti 49-vjeçar dukeshin vite më të rinj se mosha e saj në një foto të postuar në Instagram të shtunën e saj, duke theksuar abs-in e saj të dushit, transmeton Kosova Sot Online.

Demonstrimi i qëndrueshmërisë së lartë, artisti gjithnjë i zënë, përshtatet në të dyja sesionin e fortë të stërvitjes dhe një provë për turneun e saj veror të ardhshëm të 32-të në të njëjtën ditë.

(Kosova Sot Online)