Zaimina Vasjari pozon në bikine

  • 26 maj 2019 - 13:51
Zaimina Vasjari  pozon në bikine

Kur bëhet fjalë për linjat trupore Zaimina Vasjari nuk zë vend për kritika

Ajo arrin t’i ketë tejet në formë dhe nuk heziton t’i ekspozojë.

Së fundi, ka publikuar një imazh veshur vetëm në bikine e cila po duket shumë bukur dhe provokuese ne të njëjtën kohë.

Image

‘E rrezikshme’, ka shkruar Zaimina në postim.

Ndërkohë, ajo nuk ka shumë kohë që ka paralajmëruar se nuk do të merret më më muzikë madje ajo ka thënë se është edhe pishman për ato vite që ka kënduar.

Për nga jeta e saj private, Zaimina po e shijon jetën me vajzën e saj dhe bashkëshortin.

(Kosova Sot Online)