Elvana Gjata sjell poza joshëse nga Roma

  • 26 maj 2019 - 13:53
Elvana Gjata sjell poza joshëse nga Roma

Këngëtarja Elvana Gjata po qëndron në Romë

Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social ‘Instagram‘, nga atje.

E veshur elegante, ajo ka marrë poza joshëse ku ka ekspozuar të pasmet dhe gjoksin. Po ashtu këngëtarja ka venë në pah edhe barkun e saj të sheshtë.

Për ta kompletuar dukjen, Elvana nuk ka harruar të vendosë edhe syze.

Ndryshe, projekti i fundit i artistes është ‘Tavolina e mërzisë‘, me 11 milionë shikime në YouTube.

Vlen të përmendim se ajo po komentohet së fundi në media pasi që mori pjesë bashkë me Ermal Mamaqin në festivalin e Kanës.

(Kosova Sot Online)