Për Kiden Vera ka dalë, po për juve!

  • 28 maj 2019 - 22:15
Për Kiden Vera ka dalë, po për juve!

E dashur për publikun me thjeshtësinë e saj, dhe me këngët të cilat godasin në shenjë dashurinë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e dashur për publikun Orkidea Latifi - Kida, e cila me disa fotografi me bikini, mesa duket e ka sjellur Verën, para vaktit.


(Kosova Sot Online)