Kylie Jenner gati i tregon të gjitha në fustanin e shkurtër

  • 30 maj 2019 - 21:27
Kylie Jenner gati i tregon të gjitha në fustanin e shkurtër

 

Kylie Jenner ka realizuar disa imazhe pranë veturës super-luksoze.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale disa fotografi të reja, në të cilat u shfaq tejet atraktive.

Kylie kishte veshur një fustan të shkurtër, në të cilin kishte vënë në pah format bombastike trupore.

Fustani aq i shkurtër, gati ia zbuloi pjesët intime modeles, e cila ka pozuar pranë veturës super-luksoze.

Për ndryshe, Kylie Jenner është prej kohësh në lidhje me Traivs Scott dhe bashkë kanë një vajzë, Stormin.

Image

(Kosova Sot Online)