Kendall Jenner ju mëson se si ta kombinoni më së miri ngjyrën e bardhë këtë sezon vere

  • 02 qershor 2019 - 08:12
Kendall Jenner ju mëson se si ta kombinoni më së miri ngjyrën e bardhë këtë sezon vere

Kendall Jenner dhe Kaia Berber kanë shkëlqyer në sfilatën e Alexander Wang në New York ditën e premte dhe kanë bërë që gjithë sytë të kthehen nga ajo. Kendall u shfaq me një kostum të ngushtë pas trupit, i cili zbulonte format e saj perfekte, të kombinuar me një këmishë të gjatë dhe pantallona të bardha.

‘Look-u’ i saj ishte kompletuar me një ‘makeup’ shumë të lehtë, i cili i ndriçonte fytyrën. Ndërsa Kaia Gerber ishte veshur me një fustan të shkurtër në ngjyrë të bardhë, e kombinuar njëjtë si Jenner. Kujtojmë se Kendall ka qenë pjesë e kësaj sfilate të Alexander Wang edhe më parë, në vitin 2015.

 

Image

(Kosova Sot Online)