Dona Janova godet me këngën e re: 'As anej as knej'

  • 02 qershor 2019 - 14:49
Dona Janova godet me këngën e re: 'As anej as knej'

Rrugës së suksesit të nënës së saj, këngëtares së njohur Aferdita Demaku, po shkon edhe vajza Dona Janova, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja ka publikuar këngën e saj më të re "As anej as knej", e cila vjen me shumë ritëm dhe me një interpretim të shkëlqyer nga këngëtarja Dona Janova.

Premierë:

(Kosova Sot Online)