Nuk do ta besoni,kështu dukej Robert Berisha në vitin 1999

  • 03 qershor 2019 - 11:43
Nuk do ta besoni,kështu dukej Robert Berisha në vitin 1999

Robert Berisha I cili njihet më shumë si bashkëshorti I Nora Istrefi ka vite që merret më muzikë,shkruan Kosova Sot Online.

Në postimin e fundit ai ka habitur më foton e hedhur në Instastory,ku ka pozuar në vitin 1999.

Me një pamje krejt ndryshe në stil, Roberti prapë se prapë dukej në formë dhe jo shumë ndryshe në fytyrë.

Image

 

(Kosova Sot Online)