Lindita Selimi në prag të dasmave publikon 'Popturi'

  • 03 qershor 2019 - 16:32
Lindita Selimi në prag të dasmave publikon 'Popturi'

Këngëtarja Lindita Selimi ka gërshëtuar një sërë këngësh për ti përmbledhur në një "Popturi", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ky projekt vjen në prag të sezonës së Verës dhe dasmave, ku këngëtarja do jetë shumë e pranishme.

Premierë:

(Kosova Sot Online)