Zanfina tejet në formë, pozon para banesave

  • 03 qershor 2019 - 20:52
Zanfina tejet në formë, pozon para banesave

Edhe pse ende nuk ka publikuar asnjë këngë tash e dy vite, këngëtarja Zanfina Ismaili, vazhdon të jetë shumë aktuale përmes rrjeteve sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar teje në formë para banesave.

Shikoni dhe binduni, se sa bukur po duket...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mona Jr. (@zanfina.ismaili) on

(Kosova Sot Online)