Anxhelina ju rrëzon përtokë me bukurinë e saj

  • 06 qershor 2019 - 22:23
Anxhelina ju rrëzon përtokë me bukurinë e saj

Padyshim njëra prej këngëtareve më seksi shqiptare,është edhe Anxhelina Hadërgjonaj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Çdo foto e saj, e postuar në rrjetet sociale zgjon kërshërinë e ndjekësve të saj.

As kësaj radhe nuk mundën t'i bëjnë ballë paraqitjes së fundit të Anxhelinës nga Beverly Hillsi i Kalifornisë, ku ajo ju lë pa fjalë me bukurinë dhe elegancën e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on


(Kosova Sot Online)