Flet këngëtarja e njohur shqiptare: Bebe Rexha tregon se a është në lidhje

  • 07 qershor 2019 - 20:33
Flet këngëtarja e njohur shqiptare: Bebe Rexha tregon se a është në lidhje

Ajo po ndërton një karrierë të suksesshme në botën e muzikës ndërkombëtare dhe sot është një nga këngëtaret më të njohura në botë.

Por, Bebe Rexhës nuk i ka ecur edhe aq mbarë sa i përket dashurisë, këngëtarja jo rrallë herë zbulon të rejat edhe nga jeta e saj personale.

Këngëtarja e njohur vazhdon të jetë beqare dhe këtë e ka treguar edhe në një postim që ka bërë së fundi në llogarinë e saj të ‘Insatgramit’. 

‘E përqafuar me një mashkull 29 vjeçarja ka zbuluar se pse vazhdon ende të jetë pa të dashur “Këta mund të ishim ne, por vazhdoj të të anuloj, sepse jam anti-sociale’,  ka shkruar Bebe.

(Kosova Sot Online)