Me fustan të ngritur dhe të pasmet jashtë, Olta Gixhari provokon keq

  • 10 qershor 2019 - 12:56
Me fustan të ngritur dhe të pasmet jashtë, Olta Gixhari provokon keq

Olta Gixhari nuk ngurron së provokuari. Ndonëse është kritikuar pothuajse gjithnjë për format trupore, Olta duket se nuk shqetësohet aspak, përkundrazi.

Së fundmi, aktorja simpatike ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” ku shfaqet e veshur me një fund në ngjyrë të gjelbët me pala firzamonike, që i është ngritur nga era. 

“Nëse s’e kap dot diellin, kap erën”-ka shkruar Olta teksa në pah i kanë dalë qartazi të pasmet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

(Kosova Sot Oline)