Çfarë të bën ndarja, Dua më seksi se kurrë, Isaac e ka lënë veten pas dore

  • 11 qershor 2019 - 11:18
Çfarë të bën ndarja, Dua më seksi se kurrë, Isaac e ka lënë veten pas dore

Dua Lipa dhe Isaac Carew po e përballojnë shumë ndryshe ndarjen për herë të dytë, 18 muaj pasi u rikthyen bashkë.

Këngëtarja shqiptare vijon ta ndjekë në Instagram ish-të dashuriin, edhe pse nuk mund të themi të njëjtën gjë për këtë të fundit.

Shefi i njohur i kuzhinës Isaac Carew, duket se po e përjeton shumë keq ndarjen dhe këtë mundohet ta tregojë në çdo postim të tijin në Instagram.

Së fundi ai ka publikuar një foto ku shihet që ka lënë mjekër dhe jo sepse është në modë, pasi kjo është hera e parë që e shohim atë kështu.

Këtë gjë ia kanë vënë në dukje edhe fansat të cilët i shkruajnë:

Image

 

 

 

Nga ana tjetër Dua Lipa duket më e qetë, të paktën këtë gjë na tregon. Ndarja nuk ka ndikuar fare te Dua pasi ajo duket tejet e lumtur në foton e fundit dhe më seksi se kurrë.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, një fotografi ku shihet duke qeshur ndërsa të kundërtën shkruan: “Duke pozuar me ankt në dy foto, natën e mirë”!

Epo vetëm ankth që nuk shohim këtu!

 

 

 

(Kosova Sot Online)

 

View this post on Instagram

posing anxiety in two pics. gnight

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on