Motra e njohur ish-futbollistit shqiptar publikon fotot, ‘çmendet’ i gjithë rrjeti pas saj

  • 11 qershor 2019 - 11:27
Motra e njohur ish-futbollistit shqiptar publikon fotot, ‘çmendet’ i gjithë rrjeti pas saj

Ish-banorja, e cila u bë e famshme në programin “Big Brother”, Olta Sheta, ka goditur sërish, madje duke shkaktuar tërmet në rrjetet sociale.   

Motra e Arjan Shetës, ish-mbrojtësit të njohur të Partizanit dhe disave prej ekipeve të njohura shqiptare, ka publikuar vetëm pak minuta më parë një fotografi tejet se.ksi, me të cilën ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.  

Siç mund ta shohim edhe në këtë foto bukuroshja Olta Sheta vijon të jetë mjaft provokuese dhe në formë, madje duket në versionin e por.nostares. 

Por sikur të mos mjaftonte kjo, Olta e ka ndezuar edhe më shumë situatën me shkrimin që e shoqëron këtë foto: “Fytyra jote do të dukej edhe më e bukur mes shalëve të mia ????”. 

Gjithashtu ju kujtojmë se disa kohë më parë ajo është përfolur edhe për një lidhje dashurie me futbollistin shqiptar Armando Vajushi. 

(Kosova Sot Online)