Samanta më tërheqëse se kurrë!

  • 11 qershor 2019 - 14:42
Samanta më tërheqëse se kurrë!

E veshur shumë thjeshtë, por me shumë stil Samanta Karavella është një ndër këngëtaret që është shumë aktive me projekte muzikore, por në të njëjtën kohë edhe në rrjetet sociale aty ku poston fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj,shkruan Kosova Sot Online.

Së fundmi Samanta ka postuar një fotografi në Instagram ku ka shkëlqyer e veshur me palë pantolona të shkurtër dhe një këmishë ,ku pa dyshim se duket mjaftë seksi.

 

 

(Kosova Sot Online)

View this post on Instagram

ë ë ëF ë

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on