Momenti kur Remzia, ju frymëzon: 'Ashtu si dielli që u jep ngjyrë luleve, kështu dhe arti i jep ngjyrë jetës'

  • 11 qershor 2019 - 16:10
Momenti kur Remzia, ju frymëzon: 'Ashtu si dielli që u jep ngjyrë luleve, kështu dhe arti i jep ngjyrë jetës'

Është një prej këngëtareve më të dashura nga publiku, ku pavarësisht konkurencës e cila sa vjen e shtohet në estradë, Remzie Osmani vazhdon ta ruajë origjinalitetin e saj, duke qenë përherë një hap me kohën, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Përmes një fotografie, ajo ka frymëzuar fansat e saj me thënien: 'Ashtu si dielli që u jep ngjyrë luleve, kështu dhe arti i jep ngjyrë jetës'.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on


(Kosova Sot Online)