Shikoni sa bukur duken motrat Stefa: Elisa dhe Rovena

  • 11 qershor 2019 - 16:26
Shikoni sa bukur duken motrat Stefa: Elisa dhe Rovena

Përgjatë tërë këtyre viteve sa është në skenë, pjesë e çdo suksesi në karrierën e këngëtares Rovena Stefa, ka qenë edhe motra e saj, Elisa, që njëkohësisht është dhe menaxherja e saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E që të dyja së bashku kanë pozuar në një event ku kanë qenë të ftuara, e  ajo që ka rënë në sy është eleganca e tyre, që përherë bie në sy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ROVENA STEFAë (@rovenastefa) on

(Kosova Sot Online)