Vjollca&Violeta - ju përshendesin nga Zvicra me këtë fotografi

  • 11 qershor 2019 - 20:53
Vjollca&Violeta - ju përshendesin nga Zvicra me këtë fotografi

Dy këngëtaret e njohura të muzikës popullore Vjollca Buqaj dhe Violeta Kajtazi, përveçse kolege janë dhe mikesha shumë të mira, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këto ditë ato janë duke qëndruar në Aarau të Zvicrës, ku janë të ftuara për të kënduar.

Derisa nga zemra e qyteti ato i kanë përshëndetur fansat me këtë fotografi.

Image

(Kosova Sot Online)