Pjesë e klipit 'Një ditë në jetë' nga Kylie Jenner, edhe Angjelina Hadërgjonaj!

  • 11 qershor 2019 - 22:40
Pjesë e klipit 'Një ditë në jetë' nga Kylie Jenner, edhe Angjelina Hadërgjonaj!

Emri i Kylie Jenner, vazhdon të jetë ndër emrat më të lakuar në shtypin rozë botëror, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa në një video postuar në kanalin e saj në You Tube, gjatë një befasie për grimerin e saj, shfaqet edhe një vajzë që i ngjan shumë këngëtares Anxhelina Hadërgjonaj, për më tepër shikoni edhe videon.

Derisa për të gjithë ndjekësit e saj Kylie ka një mesazh:

"Doja t'ju jepja një shikim të shkurtër në një ditë tipike për mua. Ju djema keni kërkuar të shihni zyrën time të re, por unë mendova se do të ishte kënaqësi t'ju tregoja gjithçka që nga momenti që u zgjova, kështu që unë po ju dërgoj në shtëpinë time, dollapin tim, takimet e mia të biznesit, fotografitë e mia dhe më shumë ".

(Kosova Sot Online)