Albërie Hadërgjonaj ua kalon edhe vajzave 20 vjeçare

  • 12 qershor 2019 - 09:31
Albërie Hadërgjonaj ua kalon edhe vajzave 20 vjeçare

Albërie Hadërgjonaj është pëlqyer gjithmonë për muzikën e saj,ajo po vazhdon të jetë e angazhuar me mbrëmje dhe projekte të ndryshme muzikore, shkruan Kosova Sot Online.

Edhe pse prej gati 30 vite në skenën muzikore shqiptare, ajo vazhdon të jetë ende aktive me këngët e saj, por edhe të mbajë linjat e saj trupore dhe të fytyrës,.

Në postimin e fundit të bërë nga këngëtarja ajo shfaqet me pak grim por mjaftë seksi.

 

(Kosova Sot Online)

View this post on Instagram

Donët over think ë Be wise and act!!!

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on