Kënduan së bashku por Muharrem Ahmetaj bën deklaratën e papritur për Encën

  • 12 qershor 2019 - 09:36
Kënduan së bashku por Muharrem Ahmetaj bën deklaratën e papritur për Encën

Pak ditë më parë Enca publikoi këngën e re me titull “Hajde” dhe i habiti të gjithë me bashkëpunimin surprizë me këngëtarin e mirënjohur, Muharrem Ahmetin.

Kjo ishte  hera e parë që Enca sjell një këngë tallava por u prit mirë nga publiku.

Kënga ka marrë me mijëra klikime në Yotube.

E për të folur për këtë bashkëpunim e për shumë gjëra të tjera këtë të shtunë Enca së bashku me këngëtarin e njohur Muharrem Ahmeti janë të thirrur në programin me humor 'Xing me Ermalin’ .

Nga video promo e publikuar dëgjojmë Muharremin që bën deklaratën e papritur për Encën.

Muharremi i drejtohet Encës:

'Ti për mua je një motër që nuk e kam pasur kurrë’.

‘Gjithashtu vëlla’ ishe përgjigja e Encës.

 

(Kosova Sot Online)