Teuta Selimi e bukur dhe e thjeshtë

  • 12 qershor 2019 - 11:31
Teuta Selimi e bukur dhe e thjeshtë

Teuta Selimi e njohur për të gjithë si një këngëtare e cila ka zë dhe vokal të fuqishëm, nuk heziton të publikoj foto nga jeta e saj privat qoftë për të mirë apo për të keqe,shkruan Kosova Sot Online.

Teuta së fundi ka postuar një foto në Instagram ku shihet të jetë si një 20 vjeçare, e bukur dhe e thjeshtë.

(Kosova Sot Online)

View this post on Instagram

ë

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__) on