Jonida Maliqit nuk ja kalon njeri për mode

  • 12 qershor 2019 - 15:33
Jonida Maliqit nuk ja kalon njeri për mode

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret që gjithnjë na shfaqet me stil.

Prandaj ajo me të drejtë konsiderohet edhe si femra më me stil shqiptare,shkruan Kosova Sot Online.

Jonida është tejet aktive në rrjetin e saj social Instagram, ndërsa së fundmi ka postuar një fotografi ku tregon se si duket sot.

Me një këmishë të bardhë,buzë të kuqe dhe syze të zeza këngëtarja e dëshmon edhe një herë që di të jetë gjithnjë In me trendet e fundit.

 

(Kosova Sot Online)

View this post on Instagram

No photos please ë @edvinameta

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on