Buzëqeshja e Leonora Jakupit, ju rrëzon përtokë

  • 12 qershor 2019 - 17:24
Buzëqeshja e Leonora Jakupit, ju rrëzon përtokë

Njihet si njëra prej këngëtareve më sharmante në trojet shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kjo është e famshmja Leonora Jakupi, e cila çdoherë arrin të duket bukur, derisa me këtë buzëqeshje ju rrëzon përtokë.

Shikoni dhe binduni...

Image

(Kosova Sot Online)