Adelina Ismaili ft. Rina - gati për këngën e re...

  • 13 qershor 2019 - 17:09
Adelina Ismaili ft. Rina - gati për këngën e re...

Po, po ky lajm është shumë i vërtetë. Ditë më parë në media u përfol se Mbretëresha e muzikës shqipe Adelina Ismaili po vije në bashkëpunim me një këngëtare të gjeneratës së re: Rina Balaj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E kënga do jetë një ripërpunim i një prej hiteve të Adelines.

Projekti është gati dhe shumë shpejt pritet të publikohet edhe me videoklip.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on

(Kosova Sot Online)