Sot është yll, por shihni si dukej Arbenita Feros para famës

  • 15 qershor 2019 - 14:32
Sot është yll, por shihni si dukej Arbenita Feros para famës

Pasi iu zbulua lidhja me reperin Fero, Arbenita u kthye në një nga vajzat më të komentuara në media. Modelja e cila jeton dhe vepron në Londër së fundmi ishte edhe pjesë e videoklipit më të ri të Feros i cili këngën ia kushtoi asaj.

"E bukur o modelja, teshat krej dizajne, e zez si meksikana, Feron po don", është refreni i këngës së re.

Ditën e sotme Arbenita ka postuar një foto nga fëmijëria, atëherë kur nuk ishte e famshme dhe e ka shoqëruar me një përshkrim shumë interesant. "Meksikane lind, nuk bëhesh", shkruan modelja.

(Kosova Sot Online)