Doli e zhveshur në finalen e Championsit, ja çfarë i ndodh modeles polake në Marok!

  • 16 qershor 2019 - 08:39
Doli e zhveshur në finalen e Championsit, ja çfarë i ndodh modeles polake në Marok!

Modelja Kinsey Wolanski është duke shijuar famën e saj.

Bukuroshja polake ishte në qendër të vëmendjes pasi arriti që të futej në fushë gjatë finales së Championsit, mes Liverpoolit dhe Tottenhamit.

Wolanski arriti t’i bënte të gjithë për vete, duke u shndërruar në një personazh publik në media dhe rrjetet sociale.

Së fundmi, 22-vjeçaarja, është shfaqur në një klab nate në Marok, teksa shihet duke vallëzuar me të dashurin dhe një grup shokësh në zonën VIP të klubit.

Kinsi duket më në formë se kurrë, ndërkohë që nuk mungojnë surprizat.

(Kosova Sot Online)