Samanta del pa të brendshme?

  • 16 qershor 2019 - 08:45
Samanta del pa të brendshme?

Është këngëtare e talentuar, por, edhe provokuese.

Samanta Karavella ka mahnitur me pamjen përmes një fotografie të hedhur në Instagram.

Ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtë, në formë të sako, të kuqe e me lule.

E pjesa që merr vëmendje janë këmbët e saj shumë të zbuluara dhe duket se është pa të brendshme.

(Kosova Sot Online)