Adelina dhe Rina po vijnë me këngën 'Qikat'

  • 16 qershor 2019 - 15:24
Adelina dhe Rina po vijnë me këngën 'Qikat'

Bashkëpunimi i shumë përfolur, në mes të Divës së muzikës shqipe Adelina Ismaili dhe këngëtares trend Rina Balaj, tanimë është finalizuar dhe është gati për publikim, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kënga titullohet "Qikat", dhe zyrtarisht pritet të lansohet më 20 Qershor.

Të paktën kështu ka bërë të ditur, njëri prej menaxherëve të On Records - Met Elshani, i cili përmes një video të postuar në profilin e tij në Instagram, ka shkruar: "A jeni gati për një super projekt  RINA ft ADELINA kënga quhet QIKAT me datë 20 Qershor lansimi".

Derisa edhe vetë Rina e ka publikuar një sekuncë të videoklipit...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RINA (@balajrina) on

(Kosova Sot Online)