“Je shumë e bukur por gjej ndonjë burrë”, përgjigjja epike e Greta Koçit

  • 17 qershor 2019 - 08:48
“Je shumë e bukur por gjej ndonjë burrë”, përgjigjja epike e Greta Koçit

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi ishte e ftuar sot në “E diell”, ku gjatë intervistës tregoi se merr shumë komente si: “Shumë e bukur je, por gjej ndonjë burrë”.

“Këto punë nuk paskan rradhë”, u përgjigj Greta.

“Të gjitha këto kanë kohë dhe është proçes që do ndodhë në jetën e njeriut. E rëndësishme është të arsimohesh, të kulturohesh, të kesh një karrierë të suksesshme, të jesh e zonja e vetes dhe burrin ta zgjedhësh në atë standart”, u shpreh këngëtarja.

(Kosova Sot  Online)