Po rrinin nudo në plazh, Rozana Radi iu bën gocave atë që nuk e prisnin

  • 17 qershor 2019 - 09:16
Po rrinin nudo në plazh, Rozana Radi iu bën gocave atë që nuk e prisnin

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun Rozana Radi këtë fundjavë ishte në jug të vendit.

Këtë ajo e ka treguar përmes fotove të publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo, përpos bukurisë natyrore që të fal jugu, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit edhe momente jo shumë të këndshme.

Në një foto të publikuar në Instastory ajo ka treguar dy pushuese, të cilat merrin rreze në bregdet thuajse nu.do.

“Plazhi turistik Panorama’, shkruan Rozana në diçiturë që duket se nuk i ka pëlqyer ky veprim i pushueseve, në një kohë që kemi të bëjmë me një plazh publik.

Image

 

(Kosova Sot Online)