Afrona Dika ngre temperaturat, pozon në bikini

  • 17 qershor 2019 - 09:51
Afrona Dika ngre temperaturat, pozon në bikini

Modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika është ndër më të përfolurat në mediet rozë.

Që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Blero, Afrona kishte marr gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve, shkruan Kosova Sot Online.

Para pak ditësh Afrona më shoqe kanë festuar ditën e beqarisë.

Por në ndërkohë ajo në profilin e saj në instagram ka publikuar një fotografi tejet të nxehtë.

Në këtë fotografi Afrona shihet në bikini duke vë në pah linjat e saj seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

(Kosova Sot Online)