Reja e Remzijes pa pikë grimi, do mbeteni ‘gojë hapur’

  • 17 qershor 2019 - 12:44
Reja e Remzijes pa pikë grimi, do mbeteni ‘gojë hapur’

U bë tejet e njohur si reja e këngëtares, Remzie Osmanit.

Tani, Gëzime Hamzaj është një emër shumë i njohur për publikun e lajmeve rozë.

Para dy muajve, ajo dhe djali i këngëtares i kanë dhënë fund beqarisë duke bërë një dasmë të madhe.

E pas dasmës ajo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet pa pikë grimi, por edhe e tillë po duket tejet e bukur.

Vëmendjen si gjithmonë marrin sytë e saj ‘hipnotizues’.

(Kosova Sot Online) 

Image