Zyrtare: Rita Ora "i bashkohet" ekipit të madh anglez

  • 17 qershor 2019 - 14:54
Zyrtare: Rita Ora

Ekipit të Chelseas i është “shtuar” edhe një futbolliste e re.

Fjala është për këngëtaren kosovare Rita Ora e cila ka “zyrtarizuar” kalimin te gjiganti anglez, 

Ajo në profilin e saj në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet në stadiumin e këtij ekipi, duke tentuar që të jepte një gol.

Rita shutoi me këmbë të majtë dhe qëllimin e kishte që në këtë anë të jepte golin e parë!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

(Kosova Sot Online)