Takohen dy zonja: Adelina Ismaili dhe Vjosa Osmani

  • 17 qershor 2019 - 15:37
Takohen dy zonja: Adelina Ismaili dhe Vjosa Osmani

Me muzikën e saj jemi rritur, gjenerata të tëra na ka motivuar  dhe sot konsiderohet në mënyrë  absolute këngëtarja shqiptare me fansat më besnikë në trojet shqipfolëse, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për Mbretëreshën e muzikës shqipe Adelina Ismaili, e cila sot ka pasur një takim me zonjën më të votuar në zgjedhjet nacionale Vjosa Osmanin.

Përmes një fotografie, postuar në profilin e saj në Instagram, Adelina ka shkruar: "Një takim tepër i këndshëm, me gruan më të sinqertë dhe më të dashur në politikë. I love Vjosa Osmani".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

(Kosova Sot Online)