Andrra fillon pushimet, publikon këtë pamje provokuese nga atje

  • 17 qershor 2019 - 16:39
Andrra fillon pushimet, publikon këtë pamje provokuese nga atje

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.


Andrra është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nga pushimet dhe ka shfaqur vetëm këmbët.

Image

(Kosova Sot Online)